ارسال پاسخ 
ثبت شرکت قم
07-23-2017, 02:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2017 02:56 PM، توسط moghaddam.)
ارسال: #1
ثبت شرکت قم
ثبت شرکت در قم
با توجه به سرعت روز افزون رشد اقتصادی و کسب و کارهای جدید هر فردی نیاز به ثبت شرکت از طریق مرجع قانونی می باشد . هر فعال اقتصادی باید با اهمیت یک شرکت ثبت شده آشنا باشد . شرکت ها به چند دسته تقسیم می شوند : شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی خاص ، شرکت مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی ، موسسات غیر تجاری .
هر شرکت پس از ثبت شدن از یک شناسه ملی و یک شماره ثبت منحصر به فرد برخوردار خواهد شد که مختص به خود می باشد . حتما شما عزیزان در این باره نیاز به کسب اطلاعات بیشتری خواهید بود که با مطالعه کامل این متن متوجه آن خواهید شد .
نحوه ثبت شرکت در قم :
معمولا ثبت یک شرکت و یا ثبت یک موسسه غیر تجاری به دو شیوه صورت می پذیرید . یکی اینکه خود مشغول به ثبت شرکت خودتان شوید که اگر اطلاعات حقوقی نداشته باشید حتما دچار مشکل خواهید شد و دیگر آنکه از تجربیات سایر شرکتهای ثبتی بهره مند شوید مثلا ثبت شرکت ارشیا . این شرکت ثبتی با مشاوران حقوقی مجرب خود حتما گزینه ای مناسب برای شروع کار شما خواهد بود جهت تماس می توانید از شماره تلفن های :
02177516567 - 02177503715 - 09128069819
استفاده نمایید .
نکات کلید قبل از شروع ثبت شرکت :
1 - قبل از هر اقدامی می بایست نوع فعالیت خودرا مشخص نمایید این امر به شما کمک میکند تا قالب ثبتی مناسب را انتخاب نمایید. در گام بعدی 5 نام شرکت خود را با نوجه به اولویت مشخص می نمایید حال نوبت به ثبت سامانه ای از طریق سایت اداره ثبت شرکتها موسسات غیرتجاری می رسد این امر مستلزم تجربه و تخصص می باشد.پس از ثبت سامانه ای و تایید نام شرکت نوبت به ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها و پیگیری روند اداری کار می رسد.
2 - مدارک لازم جهت ثبت انواع شرکتها بدین شرح است : برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضاء، هیئت مدیره ، شرکا و سهامداران ( کارت ملی و شناسنامه ) ، اخذ گواهی عدم سوءپیشینه ، تنظیم اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه) این اوراق به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناسان ثبت ارشیا برای شما تنظیم می گردد.
3 - هرکدام از قالبهای ثبتی نام برده شده شرایط متفاوتی را برای به ثبت رسیدن دارند به همین خاطر مدت زمان ثبت در هریک از آنها متفاوت می باشد اما به طور کلی25 الی 30 روز کاری زمان لازم است تا فرآیند ثبت شرکت شما به پایان برسد.
4 - هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم میشوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد جهت کسب اطلاع بیشتر دز این زمینه می توانید با کارشناسان ثبت ارشیا در تماس باشد.

شرایط ثبت شرکت در قم :
از راه هایی که افراد می توانند از طریق آن فعالیت و کسب و کار خود را قانونی کرده و در ارتباط با دیگر کسب و کار های اقتصادی قرار بگیرند به ثبت رساندن شرکت می باشد ، اشخاص حقیقی با به ثبت رساندن شرکت و حقوقی کردن کارشان می توانند کسب و کار تجاری خود را گسترده تر نمایند ، در همین راستا است که اشخاص می توانند با توجه به موضوع و نوع فعالیت هاشان و همچنین آینده فعالیت و کسب و کار بنگاه اقتصادی خود نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمایند . در زمینه انتخاب نوع شرکت و ثبت تغییرات شرکت در قم بهتر است از مشاوره ثبت شرکت در قم توسط کارشناسان ثبت ارشیا در این زمینه بهره مند شد .

مراحل ثبت شرکت در قم :
در ابتدا می بایست موضوع فعالیت شرکت خود را مشخص نمایید در گام بعدی 5 نام پیشنهادی را که می بایست از 3 سیلاب خاص باشد را انتخاب نمایید. چنانچه نام پیشنهادی شما به هر دلیلی مورد قبول اداره ثبت شرکتها قرار نگیرد مشاوران ثبت ارشیا میتوانند شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در قم به طور کاملا دقیق قابل پیش بینی نیست ولی می توان به طور حدودی مشخص کرد که مثلا حدود 15 الی 20 روز کاری زمان لازم است تا روند عادی کار انجام شود . در ارتباط با هزینه نیز بستگی به عواملی چون تعداد نفرات اعضا ، موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع گنجانده می شود و همچنین میزان سرمایه ای که در ابتدای کار به عنوان سرمایه اولیه معین می شود ، دارد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قم
در مرحله بعد از انتخاب نوع شرکت نوبت به تکمیل مدارک می رسد و از زمان تکمیل مدارک مورد نیاز از طریق متقاضی کار ثبت شرکت آغاز می شود ، مدارک مورد نیاز بستگی به تعداد نفرات ، موضوع فعالیت و نوع شرکت انتخابی دارد . ولی به طور کلی انچه که نیاز است عبارتست از :کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا ، بسته به نوع و موضوع فعالیت شرکت مدرک تحصیلی و یا مجوز مربوطه و بسته به نوع شرکت انتخابی فیش واریزی .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط ثبت ارشیا :

1 - ثبت شرکت توسط متقاضی :
متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به اداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. برای این کار مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید .باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبت ارشیا به طور رایگان بهره مند شوید.

2 - ثبت شرکت توسط ثبت ارشیا :
مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است ثبت ارشیا در طی آن مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به ثبت ارشیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط ثبت ارشیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکت ها است هزینه ثبت شرکت در قم بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با مراجعه حضوری متقاضی به ثبت ارشیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت یک شرکت را دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم :
شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در میان انواع شرکتهای قانون تجارت است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است در این قالب ثبتی شرط است که حداقل 2نفر به عنوان اعضاءهیئت مدیره و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه موجود باشد. گفتنی است که مسئولیت هریک از شرکا در این نوع شرکت محدود به آورده آنها خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در قم :
ثبت شرکت سهامی خاص درقم مانند ثبت شرکت های دیگر از ویژگی خاص خود برخوردار است .برای ثبت چنین شرکتی باید بدانید شرایط لازم را دارید یاخیر .از مهمترین شرایط ثبت شرکت سهامی خاص داشتن حداقل 3 سهامدار و معرفی 2بازرس است .سه سهامدار معرفی شده باید به سن قانونی که همان 18 سال باشد رسیده باشند.اکثر شرکتهایی که قصد شرکت در مناقصات و یا مزایدات ارگان های دولتی را دارند و یا حوزه فعالیت آنها تولید است، نسبت به ثبت شرکت سهامی خاص اقدام میکنند.اخذ وام و تسهیلات نیز از مزایای ثبت چنین قالب ثبتی است.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قم :
موضوعات فعالیتی که شما برای شرکت خود انتخاب می نمایید متفاوت می باشد، در صورتی که قصد انجام فعالیتهایی همانند پیمانکاری خدماتی ویا تولیدی را دارید می بایست شرکتهایی با عنوان تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری به ثبت برسانید.

ثبت موسسات غیرتجاری در قم
موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیتهایی از جمله هنری ، فرهنگی ، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیرمجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد که به اختصار در ذیل توضیح میدهیم :
1 . موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی
2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

حوزه های ثبت شرکت در قم و شهرستان های آن :
ثبت شرکت در قم
ثبت شرکت در جمکران
ثبت شرکت در پردیسان

آدرس اداره ثبت شرکتهای قم :
قم - خیابان ساحلی- نبش کوچه 7
[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پیام‌های داخل این موضوع
ثبت شرکت قم - vahidqom - 07-23-2017 02:00 PM
ثبت شرکت در قم - farshad21 - 07-23-2017, 02:24 PM
ثبت شرکت ها قم - zakaria - 07-23-2017, 02:39 PM
ثبت شرکتهای قم - parinaz - 07-23-2017, 02:44 PM
ثبت شرکت استان قم - maikel - 07-23-2017, 02:55 PM
اداره ثبت شرکت قم - jamshid - 07-23-2017, 03:13 PM
ثبت شرکتها در قم - movahedi - 07-23-2017, 03:32 PM

پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان