ارسال پاسخ 
ثبت شرکت قم
07-23-2017, 02:00 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2017 02:56 PM، توسط moghaddam.)
ارسال: #1
ثبت شرکت قم
ثبت شرکت در قم
با توجه به سرعت روز افزون رشد اقتصادی و کسب و کارهای جدید هر فردی نیاز به ثبت شرکت از طریق مرجع قانونی می باشد . هر فعال اقتصادی باید با اهمیت یک شرکت ثبت شده آشنا باشد . شرکت ها به چند دسته تقسیم می شوند : شرکت سهامی عام ، شرکت سهامی خاص ، شرکت مسئولیت محدود ، شرکت تضامنی ، شرکت تعاونی ، شرکت نسبی ، شرکت مختلط سهامی و غیر سهامی ، موسسات غیر تجاری .
هر شرکت پس از ثبت شدن از یک شناسه ملی و یک شماره ثبت منحصر به فرد برخوردار خواهد شد که مختص به خود می باشد . حتما شما عزیزان در این باره نیاز به کسب اطلاعات بیشتری خواهید بود که با مطالعه کامل این متن متوجه آن خواهید شد .
نحوه ثبت شرکت در قم :
معمولا ثبت یک شرکت و یا ثبت یک موسسه غیر تجاری به دو شیوه صورت می پذیرید . یکی اینکه خود مشغول به ثبت شرکت خودتان شوید که اگر اطلاعات حقوقی نداشته باشید حتما دچار مشکل خواهید شد و دیگر آنکه از تجربیات سایر شرکتهای ثبتی بهره مند شوید مثلا ثبت شرکت ارشیا . این شرکت ثبتی با مشاوران حقوقی مجرب خود حتما گزینه ای مناسب برای شروع کار شما خواهد بود جهت تماس می توانید از شماره تلفن های :
02177516567 - 02177503715 - 09128069819
استفاده نمایید .
نکات کلید قبل از شروع ثبت شرکت :
1 - قبل از هر اقدامی می بایست نوع فعالیت خودرا مشخص نمایید این امر به شما کمک میکند تا قالب ثبتی مناسب را انتخاب نمایید. در گام بعدی 5 نام شرکت خود را با نوجه به اولویت مشخص می نمایید حال نوبت به ثبت سامانه ای از طریق سایت اداره ثبت شرکتها موسسات غیرتجاری می رسد این امر مستلزم تجربه و تخصص می باشد.پس از ثبت سامانه ای و تایید نام شرکت نوبت به ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها و پیگیری روند اداری کار می رسد.
2 - مدارک لازم جهت ثبت انواع شرکتها بدین شرح است : برابر اصل شده مدارک شناسایی اعضاء، هیئت مدیره ، شرکا و سهامداران ( کارت ملی و شناسنامه ) ، اخذ گواهی عدم سوءپیشینه ، تنظیم اوراق اساسی شرکت ( اساسنامه ، شرکتنامه ، تقاضانامه ، متن صورتجلسه) این اوراق به صورت کاملا تخصصی توسط کارشناسان ثبت ارشیا برای شما تنظیم می گردد.
3 - هرکدام از قالبهای ثبتی نام برده شده شرایط متفاوتی را برای به ثبت رسیدن دارند به همین خاطر مدت زمان ثبت در هریک از آنها متفاوت می باشد اما به طور کلی25 الی 30 روز کاری زمان لازم است تا فرآیند ثبت شرکت شما به پایان برسد.
4 - هزینه های ثبت شرکت به دو بخش حق الوکاله و هزینه های واریزی تقسیم میشوند. که با توجه به نوع فعالیت ، میزان سرمایه ، حق الثبت و هزینه روزنامه رسمی هزینه ثبت شرکت مشخص میگردد جهت کسب اطلاع بیشتر دز این زمینه می توانید با کارشناسان ثبت ارشیا در تماس باشد.

شرایط ثبت شرکت در قم :
از راه هایی که افراد می توانند از طریق آن فعالیت و کسب و کار خود را قانونی کرده و در ارتباط با دیگر کسب و کار های اقتصادی قرار بگیرند به ثبت رساندن شرکت می باشد ، اشخاص حقیقی با به ثبت رساندن شرکت و حقوقی کردن کارشان می توانند کسب و کار تجاری خود را گسترده تر نمایند ، در همین راستا است که اشخاص می توانند با توجه به موضوع و نوع فعالیت هاشان و همچنین آینده فعالیت و کسب و کار بنگاه اقتصادی خود نوع شرکت مورد نظر خود را انتخاب نمایند . در زمینه انتخاب نوع شرکت و ثبت تغییرات شرکت در قم بهتر است از مشاوره ثبت شرکت در قم توسط کارشناسان ثبت ارشیا در این زمینه بهره مند شد .

مراحل ثبت شرکت در قم :
در ابتدا می بایست موضوع فعالیت شرکت خود را مشخص نمایید در گام بعدی 5 نام پیشنهادی را که می بایست از 3 سیلاب خاص باشد را انتخاب نمایید. چنانچه نام پیشنهادی شما به هر دلیلی مورد قبول اداره ثبت شرکتها قرار نگیرد مشاوران ثبت ارشیا میتوانند شما را در این خصوص راهنمایی نمایند.

زمان مورد نیاز برای ثبت شرکت در قم به طور کاملا دقیق قابل پیش بینی نیست ولی می توان به طور حدودی مشخص کرد که مثلا حدود 15 الی 20 روز کاری زمان لازم است تا روند عادی کار انجام شود . در ارتباط با هزینه نیز بستگی به عواملی چون تعداد نفرات اعضا ، موضوع فعالیت و مواردی که در موضوع گنجانده می شود و همچنین میزان سرمایه ای که در ابتدای کار به عنوان سرمایه اولیه معین می شود ، دارد .

مدارک لازم جهت ثبت شرکت در قم
در مرحله بعد از انتخاب نوع شرکت نوبت به تکمیل مدارک می رسد و از زمان تکمیل مدارک مورد نیاز از طریق متقاضی کار ثبت شرکت آغاز می شود ، مدارک مورد نیاز بستگی به تعداد نفرات ، موضوع فعالیت و نوع شرکت انتخابی دارد . ولی به طور کلی انچه که نیاز است عبارتست از :کپی کارت ملی و شناسنامه همه اعضا ، بسته به نوع و موضوع فعالیت شرکت مدرک تحصیلی و یا مجوز مربوطه و بسته به نوع شرکت انتخابی فیش واریزی .

مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط ثبت ارشیا :

1 - ثبت شرکت توسط متقاضی :
متقاضیان ثبت شرکت با توجه به نوع نیاز خود مناسب ترین قالب را برای به ثبت رسیدن انتخاب می نمایند و با وارد شدن به اداره ثبت شرکتها و انتخاب گزینه ثبت شرکت شروع به ثبت نام می نمایند. برای این کار مراحل را به ترتیب مندرج در سامانه ادامه دهید .باید توجه داشت که ارائه و ثبت اطلاعات باید به درستی انجام گیرد و ورود داده های اشتباه به دلیل هماهنگی سامانه با مراجع مختلف دولتی نظیر ثبت احوال منجر به اخطار رفع نقص از سوی سامانه خواهد شد. از این رو پیشنهاد می گردد قبل ازاقدام ، از مشاوره های تخصصی با کارشناسان ثبت ارشیا به طور رایگان بهره مند شوید.

2 - ثبت شرکت توسط ثبت ارشیا :
مراحل ثبتی یک شرکت فرآیندی تخصصی است ثبت ارشیا در طی آن مرحله به مرحله راهنمای شما خواهند بود. در ابتدا متقاضی مدارک هویتی خود از قبیل اصل و کپی شناسنامه را به ثبت ارشیا تقدیم می کند و در مرحله دوم با اخذ اطلاعاتی از سوی متقاضی نظیر نام و موضوع شرکت ، صورت کلی شرکت نقش می بندد و این اطلاعات توسط ثبت ارشیا در سامانه ی مربوط به ثبت می رسد. مرحله بعدی تایید یکی از نام های پیشنهادی متقاضی توسط اداره ثبت شرکت ها است هزینه ثبت شرکت در قم بنا به نوع و قالب ثبتی شرکت و میزان خدماتی که متقاضی دریافت می کند متفاوت خواهد بود در این مورد می توان با مراجعه حضوری متقاضی به ثبت ارشیا و شرح علاقه مندی هزینه های ثبت یک شرکت را دقیق تر تعیین نمود.

ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم :
شرکت با مسئولیت محدود معمول ترین نوع شرکت در میان انواع شرکتهای قانون تجارت است که مورد استقبال متقاضیان قرار گرفته است در این قالب ثبتی شرط است که حداقل 2نفر به عنوان اعضاءهیئت مدیره و حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه موجود باشد. گفتنی است که مسئولیت هریک از شرکا در این نوع شرکت محدود به آورده آنها خواهد بود.

ثبت شرکت سهامی خاص در قم :
ثبت شرکت سهامی خاص درقم مانند ثبت شرکت های دیگر از ویژگی خاص خود برخوردار است .برای ثبت چنین شرکتی باید بدانید شرایط لازم را دارید یاخیر .از مهمترین شرایط ثبت شرکت سهامی خاص داشتن حداقل 3 سهامدار و معرفی 2بازرس است .سه سهامدار معرفی شده باید به سن قانونی که همان 18 سال باشد رسیده باشند.اکثر شرکتهایی که قصد شرکت در مناقصات و یا مزایدات ارگان های دولتی را دارند و یا حوزه فعالیت آنها تولید است، نسبت به ثبت شرکت سهامی خاص اقدام میکنند.اخذ وام و تسهیلات نیز از مزایای ثبت چنین قالب ثبتی است.

ثبت شرکت تولیدی و خدماتی و پیمانکاری در قم :
موضوعات فعالیتی که شما برای شرکت خود انتخاب می نمایید متفاوت می باشد، در صورتی که قصد انجام فعالیتهایی همانند پیمانکاری خدماتی ویا تولیدی را دارید می بایست شرکتهایی با عنوان تولیدی ، خدماتی و پیمانکاری به ثبت برسانید.

ثبت موسسات غیرتجاری در قم
موسسات غیرتجاری به منظور انجام فعالیتهایی از جمله هنری ، فرهنگی ، امور خیریه تاسیس می گردد. موسسات غیرتجاری شامل دو زیرمجموعه انتفاعی و غیرانتفاعی می باشد که به اختصار در ذیل توضیح میدهیم :
1 . موسسات غیر انتفاعی: موسساتی هستند که به منظور استفاده از سود و زیان تشکیل نمیگردند همانند : انجمن های ادبی ، انمن های علمی و انجمن های سلامی
2 . موسسات انتفاعی : این موسسات از کلیه منافع و سود و زیان موسسه استفاده می نمایند همانند: آموزشگاه‌های علمی، فنی، کلاس‌های زبان، مدارس غیرانتفاعی

حوزه های ثبت شرکت در قم و شهرستان های آن :
ثبت شرکت در قم
ثبت شرکت در جمکران
ثبت شرکت در پردیسان

آدرس اداره ثبت شرکتهای قم :
قم - خیابان ساحلی- نبش کوچه 7
[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 02:24 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2017 02:28 PM، توسط moghaddam.)
ارسال: #2
ثبت شرکت در قم
ثبت شرکت در قم
آدرس اداره ثبت شرکت در قم شاید جزء آن دسته از سوال هایی باشد که برای هر فردی پیش آید و بخواهد سوال های این چنین خود را از یک مرجع مطمئن بپرسد . ثبت ارشیا آماده پاسخگویی به سوالات ثبتی شما عزیزان می باشد .
این سوالات شامل مراحل و چگونگی ثبت شرکت ، هزینه ها ، مدارک و مدت زمان ثبت شرکت و موارد دیگر است .
کارشناسان ثبت ارشیا در راستای رفع نیاز شما هموطن عزیز جهت ثبت شرکت در استان قم و شهرستانهای آن در این مقاله اطلاعاتی در رابطه با ثبت شرکت و انواع شرکت به شما متقاضیان محترم ارائه می دهد .
انواع شخصیت های حقوقی در اداره ثبت شرکتهای استان قم :
1 - تعریف شرکت سهامی عام‌ :سرمایه در این نوع شرکت به شکل سهام درمی آید و بخشی از آن توسط مردم و با واگذاری اوراق سهام به آنها تامین می شود.
2 - تعریف شرکت سهامی خاص : سرمایه در این نوع شرکت به شکل سهام درمی آید اما تمام آن توسط خود موسسین شرکت تامین می شود.
3 - تعریف شرکت با مسئولیت محدود : سرمایه در این نوع شرکت به شکل نقدی است و مسئولیت شرکا نیز ب میزان سه الشرکه آنها در شرکت است.
4 - تعریف شرکت تضامنی: شرکت تضامنی،شرکتی است که تحت نام مخصوص برای امور تجاری بین دو یا چند نفر با مسئولیت تضامنی تشکیل می‌شود. هر یک ازشرکا ضامن پرداخت تمام قروض شرکت است
5 - تعریف شرکت مختلط غیرسهامی : شرکت مختلط غیرسهامی، شرکتی است که برای امور تجاری تحت نام مخصوصی بین یک یا چند نفر شریک ضامن و یک یا چند نفر شریک با مسئولیت محدود، بدون انتشار سهام، تشکیل می‌شود.
6 - تعریف شرکت مختلط سهامی : شرکت مختلط سهامی، شرکتی است که تحت نام مخصوص بین یک عده شرکای سهامی و یک یا چند نفر شریک ضامن تشکیل می‌شود.
7 - تعریف شرکت نسبی : شرکت نسبی شرکتی است که برای امور تجاری، تحت نام مخصوص بین دو یا چند نفر تشکیل می‌شود و مسئولیت هریک از شرکا به نسبت سرمایه‌ای است که در ثبت شرکت گذاشته است.
8 - تعریف شرکت تعاونی : شرکت تعاونی، شرکتی است که تمام یا حداقل 51% سرمایه‌ی آن به وسیله‌ی اعضا در اختیار شرکت تعاونی قرارگیرد و سایر نهادهای عمومی میتوانند مابقی سرمایه شرکت تعاونی را تهیه نمایند.
جهت دریافت آدرس اداره ثبت شرکتهای استان قم به ادامه مطلب توجه نمایید :
آدرس اداره ثبت شرکتهای قم : قم - خیابان ساحلی- نبش کوچه 7
[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 02:39 PM
ارسال: #3
ثبت شرکت ها قم
شرکت ارشیا در زمینه ثبت انواع شرکت ها و کلیه تغییرات مربوطه فعالیت خود را آغاز نمود و هم اکنون با سابقه ای بیش از 12 سال به طور مستمر به فعالیت خود توسط کادر مجرب وکلا ادامه می دهد.
رزومه کاری این شرکت شامل کلیه صنوف اعم از ساختمانی ، بازرگانی ، مواد غذایی، صنعتی ، خدماتی ، گردشگری و غیره می باشد و همچنین اموری از قبیل اخذ جواز تاسیس، کارت بازرگانی ، ثبت علائم تجاری (اسم،آرم،برند) ، پلمپ دفاتر ، تشکیل پرونده های مالیاتی ، طراحی سایت ، طراحی آرم، در کوتاهترین زمان ممکن آماده ارائه خدمات می باشد.
ثبت انواع شرکت های محدود، خاص، تعاونی و سهامی عام ، تضامنی و…
کلیه امور صورتجلسات و تغییرات تا انحلال
اخذ رتبه و کارت بازرگانی
اخذ جواز تاسیس
ثبت علائم تجاری (اسم،آرم،برند)
پلمپ دفاتر
تشکیل پرونده های مالیاتی
طراحی سایت ، طراحی آرم
در کوتاهترین زمان با مشاورین حقوقی
مشاوره رایگان
ثبت انواع شرکتهای محدود ، خاص ، تعاونی و .... ( قم - تهران )
[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 02:44 PM
ارسال: #4
ثبت شرکتهای قم
پایین ترین قیمت ثبت شرکت در استان قم و شهرهای استان قم
استان قم پایتخت مذهبی کشور دارای کارگاهها و کارخانه ها و شرکتهای خصوصی بسیاری می باشد و با توجه به موقعیت اقتصادی نیاز به تاسیس شرکتهای مختلف توسط افراد کاردان جهت اشتغال زایی و رونق اقتصادی کشور دارد.شرکت ثبت ارشیا این امر را جهت رفاه حال هموطنان عزیز آسان نموده است .ثبت شرکت ارشیا خدماتی از قبیل :
ثبت شرکت –ثبت محدود - ثبت تعاونی – کد اقتصادی – پلمپ دفاتر - حسابداری شرکتهای خدماتی –
حسابداری هزینه و تنخواه گردان ها – تغییرات – ثبت شرکت خاص – تنظیم صورتجلسات و .... را ارائه می دهد.
لذا در این میان هدیه ویژه به تمام متقاضیان ارائه می گردد

مراحل ثبت شرکت محدود توسط ثبت شرکت ارشیا
1- ارائه مشاوره در زمینه ثبت شرکت از طریق شرکت ارشیا
2- توافق در ارتباط با ثبت شرکت
3- پرداخت کل مبلغ ثبت شرکت توسط متقاضی
4- ارسال قرارداد مهر و امضا شده به ایمیل متقاضی
5- تکمیل مدارک توسط متقاضی
6- ارائه نام های پیشنهادی به ثبت شرکتها توسط شرکت ارشیا
7- تنظیم صورتجلسات توسط شرکت ارشیا
8- ارسال اساسنامه و سایر مدارک شرکتی به متقاضی جهت امضا
9- 9 روز زمان جهت ثبت
10- مراجعه متقاضی به اداره ثبت شرکتهای شهرستان محل اقامت جهت دریافت مدارک شماره ثبت با راهنمایی شرکت ثبت ارشیا
11- انجام پلمپ دفاتر توسط متقاضی با راهنمایی های ما
12- اخذ روزنامه رسمی 9 روز پس از تاسیس توسط شرکت ارشیا
13- دریافت هدیه ویژه از شرکت ارشیا
تبریک شرکت شما با موفقیت به ثبت رسید .به خاطر داشته باشیم که هر سال نسبت به تهیه پلمپ دفاتر و کد اقتصادی اقدام نماییم.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 77516567-021 و 09128069819 تماس حاصل فرمایید .

[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 02:55 PM
ارسال: #5
ثبت شرکت استان قم
شهر مقدس از جمله شهرهای زیارتی ایران است که در حال حاضر به یک کلان شهر تبدیل گشته است . قم در فاصله 125 کیلومتری جنوب پایتخت ایران واقع شده است .

این شهر در کنار رودخانه قم رود و در دشت قم قرار دارد . شهر قم مرکز استان قم و نیز مرکز شهرستان قم می‌باشد وجود شهرکهای صنعتی متعدد در این استان مانند شهرک صنعتی شکوهیه و 62 صنف و ۲۸٬۳۰۴ واحد صنفی در استان قم مشغول فعالیت هستند . در سال ۱۳۹۰ حجم کالاهای وارداتی به استان ۸۱ هزار تن و ارزش آن‌ها ۴۷۶ میلیون دلار بوده است . هم‌چنین حجم صادرات استان نیز ۸۰ هزار تن و درآمد صادراتی ۱۹۰ میلیون دلار بوده استهمین امر سبب شده که شرکتهای بسیاری جهت انجام امور تجاری و بازرگانی در این شهر به ثبت برسد .
اداره ثبت شرکتها و موسسات غیرتجاری قم : در قم- خیابان ساحلی نبش کوچه 7-خیابان مدرس واقع شده است انجام امور ثبت شرکت در قم نیز همچون دیگر مراکز ثبت شرکتها فقط از طریق سامانه ثبت شرکتها انجام می پذیرد .
ثبت ارشیا با در اختیار داشتن کارشناسان با تجربه در زمینه ثبت شرکت مشاور مناسبی برای شما عزیزان و فعالان اقتصادی در استان قم می باشد شما می توانید با کارشناسان ثبت شرکت هما ارتباط برقرار نموده و نسبت به انجام ثبت شرکت خود در سامانه مربوطه اقدام نمائید.
شرکتهای تجاری قابل ثبت در اداره ثبت شرکتهای قم طبق قانون تجارت به شرح ذیل می باشد.
ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ثبت شرکت سهامی (خاص-عام)
ثبت شرکت تعاونی
ثبت شرکت تضامنی
ثبت شرکت نسبی
ثبت شرکت مختلط سهامی
ثبت شرکت مختلط غیر سهامی
که متداول ترین نوع شرکت برای ثبت ، ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص می باشد, موسسات غیر تجاری نیز در این اداره قابل ثبت می باشد . انواع موسسات غیرتجاری : موسسات انتفاعی و موسسات غیر انتفاعی
برای ثبت شرکت شرایط و مدارک خاصی مورد نیاز است .لذا کارشناسان ثبت شرکت هما توضیحاتی در این خصوص به مختصر تشریح می نمایند.
مدارک ثبت شرکت در اداره ثبت شرکتها ی قم :
کپی مدارک شناسایی متقاضیان شامل:1 - کارت ملی 2- شناسنامه3-کارت پایان خدمت برای آقایان
گواهی عدم سوء پیشینه کیفری برای تمامی اعضاء هیئت مدیره و بازرسین
گواهی به همراه فیش واریز 35 درصد سرمایه اولیه برای شرکتهای سهامی خاص
کپی مدرک تحصیلی در صورتی که نام شرکت واژه مهندسی داشته باشد و یا موضوع شرکت نیاز به ارائه مدرک تحصیلی داشته باشد.

تذکر: کارکنان دولت نمی توانند عضو هیئت شرکت بشوند و سهام یا سهم الشرکه انان کمتر از 5 درصد می باشد.

شرایط وضوابط ثبت شرکت سهامی خاص در قم:
برای ثبت شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفر بعنوان سهامدار و 2 نفر بعنوان بازرسین نیاز است اعضاء هیت مدیره از بین سهامداران تعیین میگردند البته میتوان مدیرعامل را خارج از سهامداران انتخاب نمود لذا بازرسین نبایستی نسبت سببی و نسبی با اعضاء هیئت مدیره داشته باشند, سرمایه اولیه برای ثبت این نوع شرکتها حداقل یک میلیون ریال می باشد که در قبل از ثبت می بایستی حداقل 35 درصد از سرمایه را در یک حساب بنام شرکت در یکی از بانکها و موسسات مالی معتبر واریز نمایند,که پس از ثبت شرکت این مبلغ قابل برداشت می باشد, لذا نحوه تقسیم سرمایه بین سهامداران به صورت سهام می باشد این سهام می تواند بصورت بانام و یا بی نام ،عادی و یا ممتاز می باشد. ثبت نام شرکت سهامی خاص همچون ثبت دیگر انواع شرکت با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکتها انجام می گردد, کارشناسان اجرائی ثبت شرکت هما مراحل ثبت نام شما را در کمترین زمان ممکن در سامانه مذکور انجام داده و تا صدور آگهی شما عزیزان را می نمایند.
اعضاء هیئت مدیره و بازرسین اصلی و علی البدل توسط سهامداران در مجمع عادی بطور فوق العاده صورت می پذیرد. مدت تصدی اعضای هیئت مدیره 2 سال می باشد و مدت تصدی بازرسین حداکثر یک سال می باشد, لذا پس از پایان مدت مذکور می بایستی با برگذاری مجمع عادی بطور فوق العاده نسبت به تمدید و یا تغییر آنها اقدام گردد.
شرایط و ضوابط ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم :
ثبت شرکت با مسئولیت محدود یکی از راحت ترین و ساده ترین نوع شرکت از بین شرکتهای متداول می باشد, برای ثبت این نوع شرکت حداقل 2 نفربه عنوان شریک الزامیست, در این نوع شرکت انتخاب بازرسین الزامی نمی باشد. مدت تصدی هیات مدیره می تواند بصورت نامحدود باشد. برای ثبت شرکت با این نوع نیاز به واریز سرمایه نمی باشد اعضاء هیئت مدیره از بین شرکاء انتخاب می شوند البته شرکاء می توانند هر تعداد از اعضاء هیت مدیره و یا مدیرعامل را از افرادی خارج از شرکاء انتخاب نمایند. این انتخاب در مجمع عادی بطور فوق العاده مطرح می گردد.کارشناسان و مشاوران ثبت ارشیا آماده ارائه مشاوره و انجام ثبت نام سامانه ای بصورت تلفنی و حضوری به شما عزیزان ساکن استان قم می باشند.

[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 03:13 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2017 03:15 PM، توسط moghaddam.)
ارسال: #6
اداره ثبت شرکت قم
اداره ثبت شرکتهای قم در شهر قم واقع شده است . آدرس دقیق این اداره عبارت است از : خیابان ساحلی قم ، نبش کوچه هفتم ، اداره ثبت شرکتهای قم .
اگر شما به سامانه ثبت شرکتهای قم مراجعه نمایید با گزینه های زیر روبرو خواهید شد ( به ترتیب از راست به چپ ) :
* پذیرش تاسیس
* پذیرش صورتجلسه تغییرات
* پذیرش اظهارنامه پلمپ دفاتر قانونی
* اطلاعات عمومی شخصیت حقوقی
* اظهارنامه دفتر ثبت تجارتی
* درخواست کد فراگیر
* پیگیری درخواست
* انصراف از درخواست

همچنین در پایین صفحه لینکی برای مراجعه به سایت اطلاع رسانی قوانین ، مقررات ، بخشنامه و اطلاعیه ثبت شرکت ها موجود می باشد .

اما فیلدهایی که در قسمت اطلاعات متقاضی وجود دارد عبارت است از :
اداره کل استان - واحد ثبتي - نوع شخصیت حقوقی - تابعيت متقاضي - سمت متقاضی - شماره همراه متقاضي - شماره ملي متقاضی - نام متقاضي - نام خانوادگي متقاضي .
نام امضاء کننده دفتر می بایست با شخص معرفی شده مطابقت داشته باشد و در صورت داشتن حق توکیل و ارائه امور به وکیل می بایست وکالتنامه مربوطه همراه مدارک ارسال گردد .
نام امضاء کننده دفتر - سمت امضاء کننده دفتر - تابعيت امضاء کننده دفتر - نام خانوادگي امضاء کننده دفتر - وضعيت توکيل امضاء کننده - شماره ملی امضاء کننده دفتر .

متقاضي محترم جهت کار با سامانه ثبت شرکت ها مناسبتر است از مرورگر های firefox يا Internet Explorer8 و بالاتر استفاده نماييد .
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 03:23 PM
ارسال: #7
ثبت شرکت در استان قم
ثبت شرکت در قم - ثبت شرکت ها

در صورتی که نیاز به ثبت شرکت در قم دارید، لطفا در قسمت پرسش و پاسخ درخواست خود را مطرح فرمایید .
[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 03:32 PM
ارسال: #8
ثبت شرکتها در قم
در این روزها همه صاحبان مشاغل و فعالان اقتصادی به اهمیت ثبت شرکت پی برده اند و تصمیم گرفته اند که فعالیت های خود را در قالب یک شرکت ( شخصیت حقوقی ) انجام بدهند . به همین دلیل تعداد متقاضی ثبت شرکت در شهر های مختلف کشور نسبت به گذشته بیشتر شده است . ثبت شرکت در قم نیز یکی از خدمات ثبت ارشیا می باشد که امروز معرفی می گردد.

یکی از شهر هایی که تقاضای ثبت شرکت در آن زیاد شده است شهر قم می باشد. شهر قم پایتخت مذهبی و یکی از کلان شهرهای کشور می باشد و در نزدیکی جنوب پایتخت قرار دارد . به همین دلیل تعداد زیادی از شهرک های صنعتی بزرگ و مهم در این استان واقع هستند . 62 صنف و 28304 واحد صنفی در این استان فعال هستند . به همین دلیل سرمایه گذاران زیادی تمایل دارند که برای ثبت شرکت در قم اقدام کنند .

ثبت ارشیا علاوه بر تهران تعداد زیادی شرکت در شهرهای قم، مشهد ، اصفهان ، تبریز و … به ثبت رسانده است . شما عزیزان اگر تمایل به ثبت شرکت در قم را دارید می توانید این کار را با خیال راحت به ثبت ارشیا بسپارید .
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم
حداقل 2 نفر عضو و شریک( که به سن قانونی رسیده باشند ) برای تاسیس شرکت لازم می باشد .
میزان حداقل یک میلیون ریال برای سرمایه اولیه شرکت
پرداخت یا متعهد شدن همه ی شرکا برای پرداخت سرمایه اولیه شرکت
الی 30 روز کاری زمان برای ثبت شرکت در قم لازم است
ثبت شرکت سهامی خاص در قم
حداقل 3 نفر عضو و شریک برای اعضای هیئت مدیره و 2 نفر بازرس (که به سن قانونی رسیده باشند ) برای تاسیس شرکت لازم می باشد . ( بازرسین نباید به هیچ عنوان از اعضای شرکت باشند و نسبت فامیلی با اعضا داشته باشند )
حداقل یک میلیون ریال سرمایه اولیه برای ثبت شرکت سهامی خاص لازم است .
میزان 35 درصد سرمایه اولیه شرکت باید نقدا در یک حساب بانکی به نام شرکت به مدت دو هفته بلوکه شود .
25 الی 30 روز کاری برای ثبت شرکت در قم سهامی خاص لازم زمان لازم است .
مدارک لازم برای ثبت شرکت در قم
کپی شناسنامه و کارت ملی برابر اصل شده همه ی اعضای هیئت مدیره و شرکا ( برای اعضای حقوقی شرکت کپی آخرین آگهی تاسیس شرکت لازم است )
اخذ و ارائه گواهی عدم سوء پیشینه برای همه ی اعضای شرکت
اخذ مجوز های مورد نیاز در صورت مجوزی بودن موضوع
امضای اقرارنامه توسط همه ی اعضای شرکت
دو نسخه صورتجلسه اولین جلسه هیات مدیره و صورتجلسه مجمع موسسین
دو نسخه شرکت نامه ، تقاضانامه ، اساسنامه شرکت که به امضای همه ی اعضای شرکت رسیده باشد
تنظیم وکالتنامه و امضای آن برای انجام امور توسط ثبت شرکت ارشیا

[تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
07-23-2017, 03:46 PM (آخرین ویرایش در این ارسال: 07-23-2017 03:47 PM، توسط moghaddam.)
ارسال: #9
اداره ثبت شرکتها قم
ثبت شرکت در قم
مسائل و پرسش های زیادی برای افراد متقاضی جهت ثبت شرکت در شهرستان ها از جمله قم وجود دارد. که وجود این گونه مسائل بنا بدلیل نبودن یک منبع و مرجع موثق و مفید ، و در عین حال دارای اعتبار قانونی در این زمینه می باشد. در پی آن، کسب راهنمایی و مشاوره ی لازم راجع به فرآیند ثبت یک شرکت در قم و سایر شهرستان ها، مراحل و مدارک مورد نیاز، همچنین اطلاع از هزینه ها، مشکلاتی است که متقاضیان ثبت شرکت در حوزه ثبتی قم اغلب با آن مواجه هستند.

ثبت شرکت ارشیا جهت سهولت شما هموطنان عزیز این امکان را برای افراد متقاضی ثبت شرکت در شهرستان ها از جمله قم فراهم ساخته است و اطلاعاتی درباره ی ثبت این گونه شرکت ها و مراحل ثبت آنها را به صورت کاملا رایگان در اختیار شما عزیزان قرار داده است.

شرکت چیست؟
شرکت به فرآیندی گفته می شود که در طی آن اشخاص حقیقی یا حقوقی ما بین خود قراردادی را امضاء می نمایند.
تمام اهداف شرکت، طبق قرارداد مندرج در اساسنامه می باشد. افراد در شرکت طبق قرارداد و اساسنامه ای که امضا کرده اند، سود حاصل از سرمایه شرکت را تقسیم می نمایند.

اساسنامه شرکت :
در قسمت اساسنامه هر شرکت به صورت معمول موارد زیر ذکر می شود:
نام شرکت، زمینه فعالیت شرکت، هدف شرکت و مدت زمان فعالیت شرکت، و نوع سهام شرکت و نحوه ی انتقال سهام و میزان سرمایه شرکت. و بسیاری از بند های دیگر که توسط سهامداران تعریف می شود .

چرا باید شرکت ثبت کنیم؟
سوالی که معمولا برای اکثر صاحبان اصناف و مشاغل در باب انتخاب نحوه فعالیتشان مطرح می شود اینست که اصولا چرا باید شرکت ثبت کنیم ؟ فعالیت به صورت شرکت چه محدودیتهای ایجاد می کند و چه فوایدی دارد؟ آیا تسهیلاتی به شرکتهای ثبت شده در حوزه‌های مختلف تعلق می گیرد ؟ از نظر امور مالی فعالیت به صورت شرکت بهتر است یا فعالیت به صورت شخص حقوقی؟ بیمه تأمین اجتماعی برای افرادی که به صورت شرکت فعالیت می کنند چه مزایایی در نظر گرفته است؟ چه مشکلات و موانعی که در سر راه لنگر ثبت شرکت وجود دارد ؟
برای انجام هرگونه فعالیت تجاری و غیر تجاری منظم و سازماندهی شده می توان از طریق ثبت یک شرکت و یا ثبت موسسه اقدام نمود و از مزایایی که قانون برای شرکتهای ثبت شده در نظر گرفته شده است استفاده نمود. بهترین روش برای انجام فعالیتهای سود آور گسترده، عظیم و سازماندهی شده با هدف پیشرفت و رسیدن به مدارج بالاتر و اهداف بزرگتر، ثبت یک شرکت و پیشبرد اهداف از طریق فعالیت ذیل عنوان شرکت ثبت شده است.

فعالیت تحت عنوان شرکت ثبت شده مزایای متعدد و همچنین معایبی دارد که هر کس می بایست با توجه به شرایط و ایده‎‌آلهای خود آنها را بررسی نماید و برای فعالیت به صورت حقیقی ( شخصی) یا حقوقی (شرکت) تصمیم‌گیری نماید.

ثبت شرکت را از کجا باید شروع کرد؟
هر شخصی با در نظر داشتن فعالیتی که تصمیم دارد در شرکت خود انجام دهد، و همچنین با توجه به اهدافی که از ثبت شرکت دارد، باید در ابتدا از قوانین و اصول هر نوع از شرکت آگاهی داشته باشد. انتخاب نوع شرکت به نوع فعالیت افراد، اهداف آن در آینده و تعداد اعضا بستگی دارد.
امروزه ثبت شرکت با مسئولیت محدود و ثبت شرکت سهامی خاص از متداول ترین انوع ثبت شرکت، می باشند.
چرا ثبت شرکت ارشیا برای ثبت شرکت و ثبت برند شما مناسب است؟
ثبت شرکت ارشیا به عنوان یکی از با سابقه‌ترین موسسه‌های ثبت شرکت در ایران با بیش از 8 تجربه، توانسته است ثبت و ارائه‌ی خدمات مالی، حقوقی و اداری به بیش از ۱۰۰۰۰ شرکت را در کارنامه‌ی خود داشته باشد. ثبت برند (نشان تجاری یا علامت تجاری)، ثبت شرکت ، ثبت اختراع، ثبت طرح صنعتی، اخذ کارت بازرگانی، اخذ کد اقتصادی و گواهی مالیات بر ارزش افزوده، ثبت تغییرات شرکتها، پلمپ دفاتر مالیاتی و تنظیم اظهارنامه مالیاتی، دریافت گواهینامه ایزو و... از جمله خدماتی می‌باشد که ثبت ارشیا توسط کارشناسان با تجربه خود در کمترین زمان ممکن و با هزینه مناسب ارائه می‌دهد.
شرایط ثبت شرکت در قم
شرکتهای تجاری در قالبهای متعددی میتوانند به ثبت برسند که عبارتند از : با مسئولیت محدود ، سهامی اعم از خاص و عام ، مختلط اعم از سهامی و غیرسهامی ، تعاونی ، تضامنی و نسبی . شرکتهای تجاری با توجه به گستردگی و میزان اعتبار در قالبهای سهامی خاص و مسئولیت محدود بیشتر به ثبت میرسند. شایان توجه است اشخاص برای انجام فعالیتهای هدفمند و بهره مندی از سود و سرمایه یکدیگر در قم نیازمند فعالیتهای قانونی می باشند. که مهم ترین آنها ثبت شرکت برند تجاری می باشد اولین گام طراحی موضوع فعالیت می باشد چنانچه فعالیت شما نیازمند مجوز باشد اخذ این مجوز از ارگانهای مربوطه الزامی می باشد. به منظور کسب اطلاع میتوانید با کارشناسان ثبت شرکت ارشیا در تماس بوده و از تجربیات آنها بهره مند گردید.
مراحل ثبت شرکت در قم
بعد از انتخاب قالب ثبتی مناسب گام بعدی انتخاب سرمایه مشخص می باشد در همین راستا توجه داشته باشید که میزان سرمایه تصویب شده در قانون تجارت از 1.000.000 ریال کمتر نمی باشد و مدت زمان ثبت شرکت در قم 15 الی 20 روز کاری می باشد.
مدارک ثبت شرکت در قم
این مدارک در قالب های ثبتی مختلف متغیر می باشد اما بعضی از این مدارک به صورت یکسان می باشند .که عبارتند از : مدارک هویتی اعضاء هیئت مدیره و سهامداران ( کپی برابر اصل شناسنامه و کارت ملی ) ، گواهی سوئ پیشینه.
شرح مدارک ثبت شرکت در قم
کپی شناسنامه و کارت ملی کلیه اعضای هیأت مدیره و مدیران
گواهی عدم سوء پیشینه
امضای اقرارنامه عدم اشتغال در سازمان های دولتی توسط کلیه اعضای هیأت مدیره
انتخاب اسامی مورد نظر برای شرکت به ترتیب اولویت
تعیین موضوع فعالیت شرکت
آدرس محل فعالیت شرکت
مشخص کردن میزان سرمایه شرکت
مشخص کردن سهامداران و میزان سهام آنها
مشخص کردن صاحبان امضاء در شرکت
تعیین اساسنامه، شرکتنامه و تقاضانامه
مراحل ثبت شرکت توسط متقاضی ثبت و توسط موسسه حقوقی پایش
ثبت شرکت توسط متقاضی :
شما متقاضیان محترم میتوانید با مراجعه به سامانه اداره ثبت شرکت با انتخاب گزینه ثبت تاسیس وارد سامانه می شوید و کلیه اطلاعات درخواستی را به صورت دقیق تکمیل می نمایید باید بدانید که تنظیم و تدوین اوراق اساسی شرکت که شامل اساسنامه ، تقاضانامه، شرکتنامه و متن صورتجلسه می شود. به صورت کاملا تخصصی انجام دهید زیرا امکان دارد با کوچکترین اشتباه پرونده شما رد و یا دچار نقص گردد. کارشناسان و مشاوران ثبت پایش با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی دراین زمینه میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.
ثبت شرکت توسط ثبت ارشیا :
ثبت ارشیا با دارا بودن دپارتمان های تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت برند در قم آماده ارائه خدمات کاملا تخصصی در این زمینه می باشد در ابتدا شما میتوانید از مشاوره های تخصصی کارشناسان ما در این زمینه بهره مند گردید. گام بعدی طراحی موضوع فعالیت با توجه به نیاز متقاضیان می باشد. کلیه این فعالیتها به صورت تخصصی بررسی میگردد و انجام می شود در مرحله بعدی ثبت سامانه ای شرکت شما درقم صورت میگیرد و اوراق تنظیم شده در این سامانه بارگذاری میشود. بعد از ارسال مدارک به اداره ثبت شرکتها درقم با گذشن 15 الی 20 روز کاری آگهی تاسیس آن صادر میگردد.
ثبت شرکت مسئولیت محدود در قم
امروزه انجام فعالیتهای بازرگانی در قم نیازمند برداشتن گامی محکم و موثر در این زمینه می باشد یکی از اساسی ترین این گام ها ثبت شرکت و ثبت برند در قم می باشد.شرکت با مسئولیت محدود قالب ثبتی است که از دو نفر سهامدار و عضوء هیئت مدیره بالای 18 سال تشکیل میگردد و موضوع فعالیت آن بازرگانی می باشد حتی اگر به فعالیتهای بازرگانی نپردازند. میزان سرمایه در این قالب ثبتی 1.000.000 ریال و یابیشتر می باشد در حقیقت میزان سرمایه در این قالب ثبتی به صورت لفظی می باشد و سهامداران به میزان آورده نقدی خود در شرکت مسئول پرداخت قروض می باشند.
ثبت شرکت سهامی خاص در قم
شرکتهای سهامی خاص با هر موضوع فعالیتی که به ثبت برسند به عنوان شرکتهای بازرگانی شناخته میشوند کلیه سرمایه در این شرکتها توسط اعضا هیئت مدیره تامین میگردد و این سرمایه می بایست به سهام تقسیم گردد و 35% آن در بانکی به نام شرکت در شرف تاسیس واریز گردد و تعداد سهامداران 3نفر است و 2نفر بازرس اصلی و علی البدل نیز لازم می باشد. استفاده از قید سهامی خاص الزامی است. برای اطلاع بیشتر در زمینه ثبت شرکت با سهامی خاص در قم با کارشناسان ثبت شرکت ارشیا در تماس باشید.
ثبت شرکت تولیدی و صنعتی ، خدماتی ، پیمانکاری ، ساختمانی و عمرانی ، بازرگانی در قم
با افزایش فعالیتهای تجاری موضوعات مختلفی برای به ثبت رسیدن درخواست می گردد این موضوعات شامل : تولیدی ، پیمانکاری و خدماتی می باشد که از جانب مهندسین و پیمانکاران مورد توجه قرار میگیرند ثبت شرکت با این موضوع فعالیت میتواند پشتوانه محکمی برای انجام اموری از جمله ثبت برند و برند سازی میشود و حس اعتماد را در بین مصرف کنندگان ایجاد می نماید. کارشناسان و مشاوران ثبت شرکت ارشیا با دارا بودن دپارتمانهای تخصصی در زمینه ثبت شرکت و ثبت تغییرات شرکت در قم میتوانند بهترین یاری رسان شما در این زمینه باشند.
انواع امورثبتی شرکتهای تجاری در قم
ثبت شرکت با مسئولیت محدود در قم
ثبت شرکت سهامی خاصدر قم
ثبت برند در قم
ثیت شرکت تعاونی در قم
ثبت موسسات غیرتجاری در قم
ثبت صورتجلسه تغییرات شرکت در قم
ثبت شرکت بازرگانی در قم
ثبت شرکت خدماتی در قم
ثبت شرکت پیمانکاری در قم
ثبت شرکت عمرانی در قم
ثبت شرکت ساختمانی در قم
ثبت شرکت صنعتی در قم
ثبت شرکت تولیدی در قم
اخذ دفاترپلمپ شرکت درقم
هر موسسه و هر شركت و هر سازمانی كه مشمول قوانین مالیات باشد بایستی از سازمان امور مالیاتی دفاتر قانونی خود را جهت تحریر كلیه فعالیت های مالی خود تحویل بگیرد .
این دفاتر كه به دفاتر قانونی معروف هستند , كلیه شركتها با توجه به دستور العمل ها و آئین نامه تحریر دفاتر قانونی كلیه عملیات مالی خود را بایستی به ترتیب وقوع به صورت خوانا و بدون خط خوردگی و تراشیده شدن و لاك گیری در این دفاتر بنویسند و در انتهای سال مالی و زمانی كه می خواهند اظهار نامه مالیاتی را تحویل دهند دفاتر پلمپ شده ای را هم كه نوشته اند برای استناد به دارایی تحویل می دهند.
دفاتر پلمپ ( دفاتر مالیاتی ) برای مشخص نمودن فعالیت های مالی سالیانه شرکت, ثبت شرکت , بصورت اجباری تخصیص داده می شود.
برای اطلاعات بیشتر در خصوص امورثبت شرکت و برند و ثبت علامت تجاری و ثبت تغییرات شرکت در حوزه ثبتی قم میتوانید با ما تماس حاصل فرمایید.

[align=center][تصویر:  tamas.jpg]
یافتن تمامی ارسال‌های این کاربر
نقل قول این ارسال در یک پاسخ
ارسال پاسخ 


پرش به انجمن:


کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان